Jdi na obsah Jdi na menu
 


O 5Angels

 

O skupině 5Angels

5Angels - pět bláznivých puberťaček, které se navzájem doplňují a dohromady vytvářejí neuvěřitelnou partu, která svými písněmi dělá radost nejen dětem a teenagerům po celé České a Slovenské republice :-) Pokud vás zajímají další podrobnosti, prohlédněte si osobní stránku každého z andílků.

Holky vystupují po celé republice se svou koncertní show Olmíci party tour, je možné je pravidelně vidět v TV i v tisku. Na TV Óčko je v tuto chvíli v rotaci klip k hitu 4 World Domination.

První CD vychází v roce 2009. Jmenuje se LIVE! a obsahuje všechny písně z muzikálu Tajemství pěti andělů. Nechybí ani cover verze písně You'll always find your way back home od Hanny Montany, kterou 5Angels dostaly šanci přezpívat jako první na světě.

Následující rok vychází CD, které nese název Krásnej den. mezi deseti tracky nechybí duet s Karlem Gottem, hit 4 World Domination, nebo píseň z dílny Michala Davida - To ale nejde.

Nyní je v prodeji již třetí CD s názvem Na Dosah, které obsahuje 10 bombastickcýh pecek vč. hitu Bieber Fever, věnovanému miláčkovi 5Angels Justinovi Bieberovi.

Mimo CD vycházejí i další nosiče. V tuto chvíli jsou v prodeji dvě Karaoke DVD k prvním dvěma CD a také mluvené slovo Tajný deník, ve kterém uslyšíte plno zajímavých historek o 5Angels.

V přípravě je v tuto chvíli velký rodinný muzikál v hlavní roli s 5Angels. Autorem hudby je Michal David a muzikál bude po čas roku 2012 putovat městy po celé ČR.

5Angels mají také vlastní reportážní pořad. V pořadu FB5 5angels přepadávají české celebrity a zpovídají je z věcí, na které by se každý normální moderátor bál zeptat :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hezké

(funnyholky, 14. 6. 2012 15:20)

Také se nám líbí 5 Angels

Miluju 5A

(Anett, 13. 5. 2012 10:40)

Super Neli todle bestoví todle se ti povedlo ;)

nevím co dodat

Re: Miluju 5A

(Nel, 13. 5. 2012 10:43)

Aléé prosím tě klidně ti ho udělám o 5Angels ale měla by jsi ho se mnou :)) Chceš ??

Best angels!

(HanČas, 7. 5. 2012 20:11)

Ony jsou opravdu Bestovní! Maj super písničky a skvělý styl oblékání :)))

Re: Best angels!

(*Nel*, 8. 5. 2012 9:01)

Ahoj jsem adminka děkuju že se ti líbí náš blog a máš pravdu 5Angels jsou nejlepší <3 *Nel*